Menu
Your Cart

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Şirketimiz 2021 Yılında kurulmuştur.

Misyonumuz
Blue & White Dekorasyon tarihe ve kültüre tekrar bakmak yaşanmışlıklara, bilgiye , biçimlere sahip çıkarken güne meydan okumak geleceği sorgulamak; Erdemlere anlamlara hitap etmek mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.
Vizyonumuz
Koleksiyon “ yüksek kalitede mobilya mimarisini yaratmak üzere fikirlerini, standartlarını, tasarım konseptlerini bir araya getiren Emel Blue & White Dekorasyon zengin bir geçmişin parçası olarak; geleceğin geçmişten ve coğrafyasından kurgulanacağını yerel değerlerin evrensel değerleri oluşturacağını söyler. Sanatın zanaatın tasarımın coğrafyası olduğunu özünün değerinin burada yattığını düşünür.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan Blue & White Dekorasyon  proje ve mobilya dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren ve konusunda uluslar arası pazarda saygın bir yer hedeflemektedir.